gonderpaylas.com teknolojinin olduğu her alanda. cepte, tablette ve web'de kullanabilir dosyalarınızı yönetebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizden yararlanmanız için tek yapmanız gereken bize biraz zaman ayırmak ve premium üyeliğinizin tadını çıkarmak.

Özellikler

Gönder & Paylaş

Dosyalarınızı tek tıkla gönderebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiz.

Hızlı & Kolay Dosya Yükleme

Premium üyemiz olarak dosyalarınızı tek tıkla yükleyebilir, transfer edeceğiniz arkadaşlarınızı daha sonra seçebilirsiniz.

Dosya Yöneticisi

Premium üyemiz olarak dosyalarınızı silebilir, yeni arkadaşlarınızla paylaşabilir veya kullanım süresini uzatabilirsiniz.

Şifre Korumalı Dosyalar

Premium üyemiz olarak dosyalarınızın yüklenmesine şifreler koyabilirsiniz.

2 GB Dosya Transferi

Premium üyemiz olarak tek seferde 2 GB dosya transfer limitine ulaşabilirsiniz.

30 Günlük Dosya Ömrü

Premium üyemiz olarak dosyalarınızı sunucularımızda 30 gün boyunca barındırabilirsiniz.

gonderpaylas.com - Tanıtım

Nasıl Çalışır

iphone divider

Dosyalarınızı seçin, gönderin ve paylaşın.


Hiç bir üyeliğe gerek duymaksızın, mail adresinizi girerek direkt dosyalarınızı istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

Yönetim Panelinizden Dosyalarınızı Yönetebilirsiniz.


Üyeliğe gerek duymaksızın dedik ama üyemiz olursanızda gönderdiğiniz dosyaların hepsini panelimizden yöneterebilir eğer kurumsal üyemiz isenizde üyeliğinize yeni kullanıcılar ekleyebilir, eklediğiniz kullanıcılar kendi aralarında dosya alışverişi yapabilirler. Mail kullanmaksızın sistem üzerinden dosyanızla beraber bir mesaj'da gönderebilirsiniz. Kullanıcılarınız çok kolay bir şekilde birbirleri arasında dosya paylaşarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

iphone divider
iphone divider

Bir sorunla karşılaşırsanız yönetim panelimizden bize ulaşabilirsiniz.


Sistemimizi sizler için çok kolay hazırladık. Ama yinede bir problemle karşılaşırsanız diyede size panelimiz üzerinden tüm açıklamaları yapmaya çalıştık. Farklı bir sorununuz olursa yönetim panelinizden bizlere soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

gonderpaylas.com u neden kullanmalıyım?

gonderpaylas.com'u kullanmanız için size bir çok sebep sıralayabiliriz. Arkadaşınıza bir dosya göndereceksiniz ve dosya 25 MB ve üzerinde. O zaman bu dosyayı göndermeniz için 2 yolunuz var. Birincisi dosyayı küçük partlar haline bölerek bir çok kez mail gönderebilirsiniz veya gonderpaylas.com'u kullanabilirsiniz. Premium üyemiz değilseniz tek sefer 2 GB dosyayı arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Premium üyemiz olursanız seçeceğiniz pakete bağlı olarak tek seferde 50 GB ' ta kadar dosya gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Premium hesabın bana extraları neler olacak?

Premium hesap size 50 GB ta kadar tek sefer dosya gönderimini sağlar. Premium üyemiz değilseniz dosyalarınız 3 güne kadar silinecekken, premium üyemiz olduğunuz bu süre 15 güne çıkacaktır. Yani transfer etmek istediğiniz dosyalarınız sunucularımızda 15 gün boyunca barındırılır. 15 gün sonunda hala barınmasını isterseniz diye sunucularımızdan dosyalarınızı 5 gün daha silmeyeceğiz. 5 gün içerisinde dosya süresini yenilerseniz dosyanız extra 15 gün daha sunucularımızda barındırılabilinir.

Mobil teknolojileride destekliyormusunuz?

Günümüzün teknolojisi olan mobil teknolojileri tabiki de destekliyoruz. Android uygulamamızı kullanabilirsiniz. IOS ve Windows Phone uygulamalarımız çok kısa sürede kullanımınıza sunulacaktır.

Mobil uygulamalarınızı kullanmanın ne gibi avantajı olur?

Mobil uygulamalarımızı kullanarak eşiniz ile veya arkadaşlarınız ile anlık resimlerinizi transfer edebileceğiniz gibi, videolarınız veya arkadaşınızla paylaşmak istediğiniz filmleri uygulamalarımız sayesinde çok kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dosya paylaşım sitesimi yoksa dosya transfer sitesimisiniz?

Biz bir dosya paylaşım sitesi değiliz. O yüzden yüklediğiniz dosyalar uzun süre sunucularımızda barındırılmaz. Arkadaşlarınız bir linki belirli bir sayıdan fazla yükleyemez. O yüzden bizim sitemizden bir dosya paylaşımı yapamazsınız. Biz sizlere sadece dosyalarınızı transfer edeceğiniz kısa süreler sunarız. Premium paketlerimiz ile bu süreleri uzatmanız sizlerin elinde.

Bizimle İrtibata Geçin

Her türlü soru,öneriz ve düşünceleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.